ღAllgirlsღ
Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli Empty
MesajSubiect: Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli   Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli EmptySam Dec 18, 2010 1:15 am

Justin Bieber are motive laudabile de sarbatorire: a ajutat o fundatie de caritate sa stranga banii necesari pentru construirea a 20 de scoli in toata lumea.

Cantaretul este un sustinator dedicat al asociatiei umanitare Pencils of Promise, care se ocupa cu investitiile in educatia copiilor neprivilegiati din toate colturile Pamantului.

Justin este incantat de faptul ca eforturile sale de a promova campania au dat roade.

Oficialii au anuntat ca, pana in acest moment, au fost ridicat 20 de institutii de invatamant in zone sarace.

Justin Bieber a imprastiat vestea buna pe Twitter, multumind tuturor celor care s-au alaturat actiunii:

`MINUNAT!! Am construit IMPREUNA 20 de scoli pentru copiii care au avut nevoie de asta. Noi putem sa facem o schimbare! @ pencilsofpromise: ati facut o treaba excelenta`.

Directorii fundatiei sunt in egala masura impresionati de reusita si i-au multumit personal lui Bieber pentru implicare:

`Hey – Echipa Justin Bieber! Vrem sa va multumim tuturor. Inseamna foarte mult pentru noi ca ati avut incredere in Pencils of Promise inca de la inceput. Acum avem peste 20 de scoli pe care le-am ridicat impreuna. Sunt foarte multumit de lucrurile pe care le realizam cu ajutorul vostru`, a declarat fondatorul Pencils of Promise, Adam Braun.
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli   Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli EmptySam Dec 18, 2010 8:11 am

Nah sincer cred ca a facut-o pentru publicitate
Sus In jos
Dark Angel
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Dark Angel


Numarul mesajelor : 2798
Varsta : 26
Location : Foru-girls
Bani : 838
Data de inscriere : 06/11/2010

Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli   Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli EmptyMier Dec 22, 2010 3:18 am

Este dragut si mi-a plut un timp din cauza coledii mele care este "molipsitoare".
Sus In jos
Continut sponsorizat





Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli Empty
MesajSubiect: Re: Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli   Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli Empty

Sus In jos
 
Justin Bieber a ajutat construirea a 20 de scoli
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Justin Bieber si Selena Gomez, impreuna?
» Justin Bieber nu exista
» Rihanna si Justin Bieber impreuna?
» Justin Bieber si fanele sale - despartiti de politie
» Taylor Swift l-a `detronat` pe Justin Bieber

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente