ღAllgirlsღ
De ce te-ai trezit in dimineata asta ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
De ce te-ai trezit in dimineata asta ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 De ce te-ai trezit in dimineata asta ?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? EmptyDum Mai 17, 2009 10:08 pm

Unii dintre noi ne trezim din cele mai ciudate motive... Tu de ce te-ai trezit azi?
Sus In jos
Danutza
ßõþöç
ßõþöç
avatar


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 29
Location : Cluj
Bani : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? EmptyMar Mai 26, 2009 8:03 am

tonykop a scris:
Unii dintre noi ne trezim din cele mai ciudate motive... Tu de ce te-ai trezit azi?

Pentru ca a sunat ceasul .... :sleep:
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? EmptyMar Mai 26, 2009 8:14 am

pt ca a trebuit sa plec la modelaj si bineinteles ca puteam sa stau acasa in loc sa matrezesc la 6 dimineata pfff
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? EmptyMier Mai 27, 2009 4:55 am

Eu astazi pentru ca a trebuit sa citesc pentru cartea pe care o voi povesti vineri ..
Cam asa ma trezesc eu , tot la ceas !
Sus In jos
Yumoi
ßõþöç
ßõþöç
Yumoi


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 28
Location : Bucuuresti
Bani : 27
Data de inscriere : 05/06/2009

De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? EmptySam Iun 06, 2009 6:35 am

Pentru ca trebuia sa'mi fac baie, da' pana la urma m'am hotarat sa fac mai pe seara si pentru ca trebuia sa ies cu o prietena cu rolele prin parc
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? EmptyMar Iun 09, 2009 8:12 am

Fain .. de exemplu azi m-am trezit tot la soneria telefonului ..
Sus In jos
Continut sponsorizat





De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce te-ai trezit in dimineata asta ?   De ce te-ai trezit in dimineata asta ? Empty

Sus In jos
 
De ce te-ai trezit in dimineata asta ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» asta sau aia ?
» Faceti parte ?
» Daca ai fo o Witch ??
» Unde ai vrea sa calatoresti in momentul asta ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente