ღAllgirlsღ
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ?

In jos 
2 participanți

Ce va place cel mai mult pe forum ?
Categoria Muzica
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap40%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Ideile din categoria Pareri
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Chat-ul din categoria Pareri
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap20%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
RPG-ul
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap40%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Revista
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rubrica Fashion
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jocurile
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Categoria Filme/Seriale
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Testele
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Categoria Scoala&Co
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_lcap0%Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Empty
MesajSubiect: Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ?   Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? EmptyJoi Mar 01, 2012 11:31 pm

Buna ! Acest sondaj este foarte important pentru forum deoarece ma ajuta sa dezvolt cat de mult pot categoriile ce va plac foarte mult .
Dupa ce votati , v-as ruga sa comentati cu ce ati votat si de ce ati ales acea categorie .

Multumesc mult !
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ?   Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ? EmptyVin Mar 02, 2012 1:46 am

Am ales RPG-ul deoarece mie personal imi place foarte mult sa joc RPG pacat insa ca ceilalti mebri nu sunt prea activi in el. In afara de mine, Alice si Cristina nu am vazut pe nimeni in RPG in ultima vreme. In sondaj nu am posibilitatea dar am psibilitatea aici in post sa spun ca o a 2-a optiune ar fi rubrica de Muzica si ar trebui introdusa si o sub-rubrica Anime/Desene-Animate in rubrica Filme/Seriale.
Sus In jos
 
Sondaj : Ce va place cel mai mult pe forum ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cat la % ( joc interactiv )
» Parerea despre forum
» Jocul Intrebarilor
» Propuneri pentru designul forumului
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Sondajele forumului-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente