ღAllgirlsღ
Pentru ca a venit iarna .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Pentru ca a venit iarna .. 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Pentru ca a venit iarna ..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pentru ca a venit iarna .. Empty
MesajSubiect: Pentru ca a venit iarna ..   Pentru ca a venit iarna .. EmptyLun Dec 15, 2008 9:15 am

Lucrul acesta trebuie sa aiba si urmari , scuzati pentru noutatea de schimbare a backourdu-lui , dar a venit iarna , si m-am gandit ca acesta este tema cea mai potrivita . Sper sa va placa la toti membrii , daca vreti sa va spuneti parerea , scrieti aici .

Thanks ! :cyclops:
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Pentru ca a venit iarna .. Empty
MesajSubiect: OMG , ce backround !!!!   Pentru ca a venit iarna .. EmptyLun Dec 15, 2008 9:52 am

Admin a scris:
Lucrul acesta trebuie sa aiba si urmari , scuzati pentru noutatea de schimbare a backourdu-lui , dar a venit iarna , si m-am gandit ca acesta este tema cea mai potrivita . Sper sa va placa la toti membrii , daca vreti sa va spuneti parerea , scrieti aici .

Thanks ! :cyclops:
L-am vazut si eu , dar nu mi s-a parut prea fain , era prea mare , parca era pentru oamenii care nu vad , albastrul acela era prea Kitchios , nu erau fluturii la posturi , prea simplu , bine ca l-ai schimbat ca ma durea capu !!! :twisted: :twisted: :twisted: :oops:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Pentru ca a venit iarna .. Empty
MesajSubiect: Gata , am rezolvat   Pentru ca a venit iarna .. EmptyJoi Dec 18, 2008 9:00 am

Am rezolvat , am facut un nou backround . Acum imi place mai mult si este mai fain .. :lol!: :lol!:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru ca a venit iarna .. Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca a venit iarna ..   Pentru ca a venit iarna .. Empty

Sus In jos
 
Pentru ca a venit iarna ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» hei am venit
» Naomy a venit
» Vacanta de iarna
» A venit Axy, ascundeţi-l pe Trompy!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Administrare-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente