ღAllgirlsღ
Noul videoclip Taylor Swift 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Noul videoclip Taylor Swift 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Noul videoclip Taylor Swift

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptyDum Oct 11, 2009 8:31 am

Taylor Swift apare in cel mai nou clip al sau, `Fifteen`, alaturi de una dintre cele mai bune prietene, Abigail Anderson.

Emotionanta balada `Fifteen` este inclusa pe albumul `Fearless`, lansat spre sfarsitul anului trecut.

Iata ce a spus cantareata despre piesa: `Fifteen vorbeste despre cea mai buna prietena a mea, Abigail, care avea inima sfasiata cand eram in clasa a 9-a. Ma emotionez mereu cand o cant`.

Videoclipul piesei descrie prietenia dintre Taylor si Abigail, o prietenie bazata de intelegere si sustinere. Cele doua abia incep liceul, si, Abigail, ca orice pustoaica de 15 ani, spera ca un baiat mai mare sa-i arunce o privire.

Iese la prima intalnire, crezand in primul `Te iubesc` pe care il aude, crezand in primul sarut pe care il primeste. Cand lucrurile avanseaza, Abigail face un pas inapoi, pentru ca apoi sa daruiasca... dar mai multe aflati in videoclip.

Taylor Swift a anuntat si datele celui de-al doilea segment al turneului de promovare. Turneul debuteaza pe 4 februarie 2010, la Brisbane, Australia si se incheie pe 2 iunie 2010 in capitala SUA, Washington.

CLICK AICI : https://www.youtube.com/watch?v=btiBsOd070o
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptyDum Oct 11, 2009 10:17 pm

L-am vazut numai ca ma face sa dorm .
Somn linisitit :sleep:
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptyLun Oct 12, 2009 5:18 am

Vaaai, saracuta, noapte buna.

Video-clipul e foarte mishto, la fel ca si melodia..Very Happy
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptyLun Oct 12, 2009 5:34 am

Pai mie imi place in general muzica mai vesela ce sa zic .
Asta e parerea mea . Cum tie nu iti place JB , asa nu imi place si mie de Taylor .
Sus In jos
Devy
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Devy


Numarul mesajelor : 104
Varsta : 27
Bani : 102
Data de inscriere : 20/09/2009

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptyLun Oct 12, 2009 5:58 am

Da stiu, faza e ca si ea are melodii vesele..dar asa a ales ea sa isi exprime sentimentele..
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptySam Oct 31, 2009 5:16 am

Well...Imi place de Taylor Swift,la fel si melodiile ei^^...Or fi melodiile ei de noapte buna insa decat sa asculti rock d'ala dur(in care nu fac decat sa urle ca Fernando de la Caransebes) mai bine asculti melodii lente...Si oricum,nu-mi spune ca atunci cand iti pierzi iubirea nu asculti asa ceva :AA: ...Ah...Sorry...M-a luat valul Smiley12 ...Dar imi place Taylor Swift foarte mult...
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift EmptySam Oct 31, 2009 5:30 am

Nu am auzit-o cantand pana acum deloc . Nu sunt de nici o parte .
Adica neutra .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul videoclip Taylor Swift Empty
MesajSubiect: Re: Noul videoclip Taylor Swift   Noul videoclip Taylor Swift Empty

Sus In jos
 
Noul videoclip Taylor Swift
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biografie : Taylor Swift
» Taylor Swift l-a `detronat` pe Justin Bieber
» Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)
» Taylor Swift adora sa vorbeasca singura
» Lui Taylor Swift ii plac barbatii mai in varsta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
creează un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente