ღAllgirlsღ
Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) Empty
MesajSubiect: Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)   Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) EmptyLun Noi 02, 2009 10:21 pm

Cum ati petrecut de Halloween? V-ati lasat speriati de fantome, sau le-ati pus pe fuga?

Nu stiu cum v-ati descurcat voi, dar frumusica blonda Taylor Swift a tras o sperietura de... era cat pe ce sa pice cu capul in closet!

De ce ar vrea cineva sa o sperie pe Taylor Swift? Pai, de exemplu, pentru ca in seara de Halloween s-a prezentat la o emisiune fara bomboane si gazda a vrut sa se distreze pe seama ei.

Daca va numarati printre acele persoane care fac haz de sperieturile altora, gasiti mai jos inregistrarea video a intamplarii.


Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) Empty
MesajSubiect: Re: Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)   Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) EmptyMar Noi 03, 2009 3:33 am

Ha ha ha!
Sus In jos
Criminal.Mind
ßõþöç
ßõþöç
Criminal.Mind


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Location : Temeschwar
Bani : 68
Data de inscriere : 29/10/2009

Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) Empty
MesajSubiect: Re: Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)   Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) EmptyMar Noi 03, 2009 5:21 am

Saraca Taylor...A tras o pserietura zadravana...Ma rog...Doar pentru asta e Halloween-ul,no?
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) Empty
MesajSubiect: Re: Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)   Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) EmptyDum Dec 20, 2009 9:32 am

Ahh, saraca!Eu as fi urlat si l`as fi batut pe ala:))(nu tare)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) Empty
MesajSubiect: Re: Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)   Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video) Empty

Sus In jos
 
Taylor Swift s-a speriat de Halloween (video)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biografie : Taylor Swift
» Noul videoclip Taylor Swift
» Taylor Swift l-a `detronat` pe Justin Bieber
» Lui Taylor Swift ii plac barbatii mai in varsta
» Taylor Swift adora sa vorbeasca singura

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente