ღAllgirlsღ
Despre manelari 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Despre manelari 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Despre manelari

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Despre manelari Empty
MesajSubiect: Despre manelari   Despre manelari EmptyMar Dec 23, 2008 6:13 am

Aici va spuneti parerea despre aceste fiinte , fara minte , nu neaparat tigani ori mai slinosi ori mai curati , ori mai negri ori mai albi , ori mai romani ori de nationalitatea lor care este intr-un mare semn de intrabare INCA ..
Parerea mea _____ eu cred ca manelarii sunt niste oameni stupizi , cei mai multi se intalnesc la varsta de 18-20 ani .. ei asculta manele , manlele este kitch-ul in muzica , cum apare kitch-ul in fiecare lucru .. te seaca , te omoara , dar asta e , dar cel mai important lucru este ca strica imaginea romaniei ca cei din strainatate cred ca rommi si cu romania sau roman este acelasi lucru , dar mai bine ( dupa parerea mea ) s-ar duce in romania si ar invata romana ca sa vada deosebirea dintre romm si roman ... poate ca sunt orbi , si te gandesti ca chiar asa sunt cand defapt ei te-au luat la dezvoltare .. dar acum sa nu ne credem si noi ca rommi ..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Despre manelari Empty
MesajSubiect: Re: Despre manelari   Despre manelari EmptyMar Dec 23, 2008 7:04 am

sincer eu n-am nik cu tiganii sau cu manele (desi nu asc manele Mad , ii cel mai oribil gen de muzik dak se poate numi muzik) dak nu ma deranjeaza nu ii deranjez nici eu p ei. Sunt de acord cu oana k tiganii(unii ne trag tara in jos dar si "europenii" sunt pre fitzsi adik ei nu au hotii si criminalii si "hahalerele" lor!?
Sus In jos
Candy
ßõþöç
ßõþöç
Candy


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 25
Bani : 10
Data de inscriere : 29/11/2008

Despre manelari Empty
MesajSubiect: Re: Despre manelari   Despre manelari EmptyMar Dec 23, 2008 8:33 am

pfeeeu manele...c sati zic..le ador locu 1 numa 1 is mereu p locu 1 nu dau un pas inapoi si nuncap p locu 2 :lol!: minunate c sati zic mai pocita muzik nu este
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Despre manelari Empty
MesajSubiect: Despre manelari , parerea mea   Despre manelari EmptyMar Dec 23, 2008 10:23 am

parerea mea despre manelari este foarte urata , nici nu vreau sa-mi imaginez..
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Despre manelari Empty
MesajSubiect: Re: Despre manelari   Despre manelari EmptyMar Apr 21, 2009 4:10 am

Da , oricum , daca folosesti cuvinte urate in posturile tale acesle posturi vor fi sterse ca forumul sa nu fie inchis . Deci ne dorim un forum pasnic , fara injurii !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre manelari Empty
MesajSubiect: Re: Despre manelari   Despre manelari Empty

Sus In jos
 
Despre manelari
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noutati despre moa si despre tine .
» Despre cai
» mdaa.... k ziceti d eurovision.....?
» Despre elfi
» Despre legume

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente