ღAllgirlsღ
Site-ul witch , site pentru toate fanele ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Site-ul witch , site pentru toate fanele ! 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Site-ul witch , site pentru toate fanele !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptySam Dec 27, 2008 12:07 am

Nu este creeat de nici un admin , fara nici o obligatie , cerere . Pentru toate fanele Witch am un site ne-oficial , non-profit dedicat comuntitatii Witch de pe internet . ( URL : www.witchclub.ro ) . Scrieti replly daca va place !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Da , site-ul mai ..   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptySam Dec 27, 2008 12:47 am

Acolo ve-ti alfa mai multe despre Witch si despre alte lucruri importante !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: M-am convins !!   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptyLun Mar 23, 2009 6:07 am

M-am convins , chestia asta cu witch este cam plictisitoare si membrii de pe site sunt cam drastici . Nu sunt meritata acolo asa ca ma dedic acestui forum ! NU voi mai posta mesaje acolo ( scz pentru fani )
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptyJoi Apr 09, 2009 7:13 am

Stiu , de aceea chestia asta cu Witch ma cam oboseste , este o prostie de site , cu membrii drastici , dar aceasta este viata !
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptyVin Apr 17, 2009 10:04 pm

Nu imi place si cred ca am comentat la subiectul asta , astept administatorul sa il inchida temporar . Succes si la alte forumuri si sa comentati !
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptyLun Apr 20, 2009 4:03 am

naaa , nu imi prea place site-ul :) :Onwed™️:
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptyJoi Mai 07, 2009 3:19 am

ok , dar te rog ca tu , diazuzulik sa te exprimi intr-un mod mai elegant si sa nu mai put atatea emoticoane !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! EmptyDum Mai 24, 2009 12:41 am

Subiect inchis .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul witch , site pentru toate fanele !   Site-ul witch , site pentru toate fanele ! Empty

Sus In jos
 
Site-ul witch , site pentru toate fanele !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Site pentru fete
» Ce site-uri te caracterizeaza ?
» Site-urile voastre
» Site-ul pe care am intrat
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente