ღAllgirlsღ
Site-ul pe care am intrat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Site-ul pe care am intrat 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Site-ul pe care am intrat

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Spring
ßõþöç
ßõþöç
Spring


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Bani : 16
Data de inscriere : 22/02/2009

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptyDum Feb 22, 2009 4:49 am

Site-ul pe care am intrat se numeste girlsx , mai exect http://girlsx.3xforum.ro si imi place tare mult . Imi place numele Spring asa ca m-am pus si aici , defapt , pe forumul acela eram any98 . Sper sa iasa pe locul I desi nu mai e nimeni :face: !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptySam Apr 11, 2009 10:02 pm

forumul acela nu mai este activ , este tot al meu , dar pe acesta ma bazez eu foarte mult acum !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptyLun Apr 13, 2009 10:00 am

nu mai este activ? de ce?
Sus In jos
Dia.
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Dia.


Numarul mesajelor : 215
Varsta : 31
Bani : 280
Data de inscriere : 06/12/2008

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptyMar Apr 14, 2009 9:17 pm

Nu stiu , si eu aveam un cont , cred ca din cauza reclamelor neadecvate de mai sus sau ca nu mai erau membrii .
Nu stiu , sa o intrebam pe tonykop ( corny10 ) sau pe Summer ( Mikraela ) :) !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptyMar Apr 14, 2009 9:34 pm

Raspuns : Forumul s-a inchis deoarece nu mai avea rostul : erau doar 2 membrii activi : corny10 si eu : Mikraela , da , si aici ai ghicit : mai erau si reclamele de sus ( care ii facea pe oameni sa se scarbeasca de forum ) . Am invitat cata lume am putut , am facut SPAM si era cat pe aci sa fiu data afara din witchclub , viata grea , post-reply-ul era o prostie , defapt TOTUL!
il puteti vizita si acum : http://girlsx.3xforum.ro , dar nu va mai inregistrati , nu mai are folos !
Sus In jos
Lola^^
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Lola^^


Numarul mesajelor : 185
Varsta : 26
Location : Hetterfield
Bani : 11
Data de inscriere : 30/08/2009

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptyVin Sept 11, 2009 11:28 pm

Ok.:)
Forumul acesta(allgirls) sa nu il inchizi.Mie imi place. Smiley11
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat EmptyDum Oct 04, 2009 12:11 am

Nu , pe acesta nu il voi inchide nici o data . Pe acela nu puteai sa pui multe teme , nu aveai prea multe raspunsuri . Acum , acest forum are 86 membrii , de ce as renunta la el .
Il iubesc :) si va multzumesc !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Site-ul pe care am intrat Empty
MesajSubiect: Re: Site-ul pe care am intrat   Site-ul pe care am intrat Empty

Sus In jos
 
Site-ul pe care am intrat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri pentru designul forumului
» Site-ul witch , site pentru toate fanele !
» Nemultumiri ( postati daca aveti nemultumiri )
» Joculetul numerelor
» Forumurile pe care comentati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente