ღAllgirlsღ
Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent Empty
MesajSubiect: Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent   Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent EmptyMier Dec 30, 2009 10:29 pm

Daca ai amici fani Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent, Timbaland, sau poate Keri Hilson, le poti face o surpriza placuta de Anul Nou trimitandu-le cate o felicitare personalizata.

Casa de discuri Interscope a creat pentru pasionatii de muzica o aplicatie prin intermediul careia acestia pot realiza felicitari personalizate muzicale cu artistii preferati din patrimoniul Interscope.

Fanii Tokio Hotel pot alege ca fundal muzical una dintre piesele `Humanoid` sau `World Behind My Wall`.

Daca nu esti inspirat sa compui tu insuti un mesaj, poti alege una din variantele: `Let it Snow!`, `Happy New Year 2010!`, `Happy Holidays`, `Seasons Greetings`, iar daca esti inspirat aplicatia iti da posibilitatea sa scrii propria ta urare.

Dupa ce vei fi trecut prin aceste etape, urmeaza ultimul pas: `Send to Friends`. Cand vei da click pe aceasta optiune ti se va deschide programul outlook cu un mesaj si un link catre felicitare.

Daca nu ai configurata nicio adresa de e-mail pe outlook, poti copia textul si linkul si sa le trimiti de pe adresa ta de yahoo, gmail etc.

In afara de fanii Tokio Hotel, pot realiza felicitari personalizate si admiratorii Robin Thicke, Timbaland, OneRepublic, Orianthi, LMFAO, Keri Hilson, Wale, Shwayze, Nine, Mary J. Blige, Weezer, Major Lazer, 50 Cent si Noah and the Whale.
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent Empty
MesajSubiect: Re: Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent   Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent EmptyJoi Dec 31, 2009 1:48 am

Interesant...chiar imi place:)
Banuiesc ca este super sa ai o prietena fan Tokio Motel:)) <GLUMESC!
Mie una nu imi place formatia,si vorba proverbului"spune-mi ce prieteni ai ca sa iti spun cine esti!"...deci nu am nici prieteni cu astfel de formatii preferate!
Sus In jos
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent Empty
MesajSubiect: Re: Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent   Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent EmptyJoi Dec 31, 2009 5:51 am

Imi place One Republic .
Shi ms pentru urari .
Sus In jos
skittles.
Śŧąŕ
Śŧąŕ
skittles.


Numarul mesajelor : 818
Varsta : 25
Location : Iasi, Romania
Bani : 250
Data de inscriere : 28/05/2009

Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent Empty
MesajSubiect: Re: Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent   Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent EmptyJoi Dec 31, 2009 9:19 am

Super, si mie imi plac One Republic!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent Empty
MesajSubiect: Re: Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent   Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent Empty

Sus In jos
 
Felicitari de Anul Nou pentru fanii Tokio Hotel, OneRepublic, 50 Cent
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tokio Hotel
» Biografie Tokio Hotel
» Pentru fanii Hannah Montana: Un concert de vis cu Miley Cyrus!
» Noutati pentru forum , nou nout pentru 2009
» Prezentarea voastra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Muzica-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente