ღAllgirlsღ
horoscopul modei 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
horoscopul modei 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 horoscopul modei

In jos 
+6
Doopkz :X
Annie
d_e_n_i_s_a
Free_Dreamerxd
Nirvana.
Chocolate gone Mad
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyVin Feb 27, 2009 5:20 am

M-am intors si promit k de akma am s am grija de fashion. m-am gandit sa facem un horoscop al modei asa ca da doriti sa aflati ce spun astrele despre stilul vostru vestimentar lasati aici zodia voastra si voi spune stilul Very Happy de ex eu sunt berbec-EXOTIC-stil competitiv e mai predispus la evenimente . incearca medeu ceva nou . il atrac tesaturile cu imprimeuri din lumea animalelor.ornamentele la moda si machiajul expresiv sunt uneltele seductiei pe care le cultiva (sarah jessica parker)... hmm prima parte mi se potriveste da nu pre imi plac imprimeurile animale si nici machiajul excesiv...
Sus In jos
vizitato
Vizitator
avatar



horoscopul modei Empty
MesajSubiect: super forum   horoscopul modei EmptyDum Mar 15, 2009 2:27 am

suoer forum , cred ca ma voi inregistra si eu !
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Bine , gummybear   horoscopul modei EmptyLun Mar 23, 2009 5:50 am

Bine , este bine ca te-ai intors , dar sper ca in aceeasi masura sa fii si activa . Sper ca sa intri cel putin o data pe saptamana pe forum si sa te ingrijesti cat de cat de el . Daca vei posta 10 mesaje consecutiv vei inainta in Rang !
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyVin Iul 10, 2009 10:55 am

nu mai e nimeni interesat sa vada ce spun astrele despre stlui lui vestimentar? lasati si voi niste zodii...
Sus In jos
Free_Dreamerxd
ßõþöç
ßõþöç
Free_Dreamerxd


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Location : pe o picatura de ploaie
Bani : 60
Data de inscriere : 20/06/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyVin Iul 10, 2009 11:11 pm

gemeni eu sunt gemeni deci..
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptySam Iul 11, 2009 12:29 am

GEMENI-SUAV- in general nehotarat , aduna o multime de haine, dar pana la urma le prefera pe cele care ii confera un aer proaspat , tineresc, cu unele note senzuale. in machiaj accentueaza de obicei gura. (Angelina Jolie)
Sus In jos
Free_Dreamerxd
ßõþöç
ßõþöç
Free_Dreamerxd


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Location : pe o picatura de ploaie
Bani : 60
Data de inscriere : 20/06/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Iul 12, 2009 5:46 am

dar fecioara?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Iul 12, 2009 9:34 pm

FECIOARA:-ROMANTIC-Planifica si combina indelung tinutele pe care le abordeaza. tine la calitate. nici inainte , nici dupa nunta nu-i vor lipsi dantelele .(Cameron Diaz)
Sus In jos
d_e_n_i_s_a
-None
-None
d_e_n_i_s_a


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 27
Location : Bucuresti
Bani : 10
Data de inscriere : 09/08/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Aug 09, 2009 2:42 am

la scorpion?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Aug 09, 2009 6:20 am

SCORPION-NATURAL-Adapteaza tendintele la propria personalitate. Departe de a fi o fashion victim . Mizeaza pe farmecul personal si prefera simplitatea. (Demi Moore)
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Aug 09, 2009 10:07 am

La balanta ce e - desi nu sunt , cea mai buna prietena de a mea este balanta asa ca ma intereseaza !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Aug 09, 2009 11:43 pm

Eu sunt berbec si cred ca mi se potriveste destul de bine inavara ca nu imi place machiajul excessiv!E tare soroscopul modei chiar este foarte dragut!
Si tu esti berbec ca mine gummy_bear?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyLun Aug 10, 2009 12:14 am

ღAnnieღ a scris:
Eu sunt berbec si cred ca mi se potriveste destul de bine inavara ca nu imi place machiajul excessiv!E tare soroscopul modei chiar este foarte dragut!
Si tu esti berbec ca mine gummy_bear?
Da dar nici la mn nu prea se potriveste adica nu-mi place machiajul excesiv si nici imprimeurile animale...
Sus In jos
d_e_n_i_s_a
-None
-None
d_e_n_i_s_a


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 27
Location : Bucuresti
Bani : 10
Data de inscriere : 09/08/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyLun Aug 10, 2009 12:49 am

La mine se potriveste cat de cat.La capricorn si la varsator ce spune?(prietenele mele cele mai bune sunt varsator si capricorn.)
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyLun Aug 10, 2009 3:16 am

CAPRICORN-CLASIC-Opteaza intotdeauna pentru formule deja verificate.taior office , pantofi si geanta de calitate. Machiaj atent, riguros. Bijuterii pretioase. (Victoria Principall)
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyLun Aug 10, 2009 3:41 am

aaa si varsator scz VARSATOR-SPORT- Cumpatat, dar preocupat de felul in care arata isi reinnoieste periodic garderoba cu lucruri interesante ,dar nu foarte scumpe. Prefera pantalonii tigareta, fustele scurte si jachetele de piele. Sau formula clasic, blugi cu tricou si bluzon cu fermoar in fata. Nu punte mare pret pe machiaj (Mia Farrow, Briget Fonda)
si pt oana: BALANTA:-VINTAGE-ETNO- Stie foarte bine sa-si puna in valoare feminitatea, dar nu exagereaza in directia sexy. Adora sa mearga la cumparaturi. O fascineaza hainele vechi, pitorescul costumelor nationale de pe toate meridianele , bijuteriile de familie sau cele de coloratura etno. (Catherine Zeta Jones)
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyMier Aug 12, 2009 12:15 am

Dar Rac?
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyMier Aug 12, 2009 12:30 am

Hai sa vedem ce zici de rac ca si eu vreau sa stiiu!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyMier Aug 12, 2009 2:35 am

scz pt intarziere.
RAC-ELEGANT-Pastreaza haine iesite din moda , daca se simte bine in ele . Au o tinuta mereu ingrijita si inclinatii spre detalii sofisticate si accesoriile pretioase. Machiajul este natural. (Liv Tyler)
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyMier Aug 12, 2009 9:34 am

Da,chiar este adevarat,Mdylenne este prietena mea cea mai buna si este la fel ca acea ce ai spus tu acolo in horoscop!
Sus In jos
Doopkz :X
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Doopkz :X


Numarul mesajelor : 106
Varsta : 25
Location : Ploiesti
Bani : 96
Data de inscriere : 02/08/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyJoi Aug 13, 2009 8:44 pm

Da,asa este..Eu prefer stilul elegant..

Dar fecioara?
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyVin Aug 14, 2009 1:57 am

gummy bear a scris:
FECIOARA:-ROMANTIC-Planifica si combina indelung tinutele pe care le abordeaza. tine la calitate. nici inainte , nici dupa nunta nu-i vor lipsi dantelele .(Cameron Diaz)
Fecioara a mai fost o data dar uite-o aici ca sa nu fie nevoie sa cauti Very Happy
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptySam Ian 23, 2010 8:42 am

la sagetator cum e
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Ian 31, 2010 3:33 am

asa scz pt intarzire
SAGETATOR-SEDUCATOR- Are o slabiciune evidenta pentru bijuterii, matasuri si blanuri naturale. Machiaj sofisticat plin de senzualitate. (Kim Basinger)
Sus In jos
Barbie :*
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
Barbie :*


Numarul mesajelor : 4511
Varsta : 29
Location : ---
Bani : 1818
Data de inscriere : 15/11/2009

horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei EmptyDum Ian 31, 2010 3:47 am

da in mare parte este adevarat
pe ce site l-ai gasit?
Sus In jos
Continut sponsorizat





horoscopul modei Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei Empty

Sus In jos
 
horoscopul modei
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cate ceva despre geniile modei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente