ღAllgirlsღ
horoscopul modei - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
horoscopul modei - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 horoscopul modei

In jos 
+6
Doopkz :X
Annie
d_e_n_i_s_a
Free_Dreamerxd
Nirvana.
Chocolate gone Mad
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyVin Feb 27, 2009 5:20 am

Rezumarea primului mesaj :

M-am intors si promit k de akma am s am grija de fashion. m-am gandit sa facem un horoscop al modei asa ca da doriti sa aflati ce spun astrele despre stilul vostru vestimentar lasati aici zodia voastra si voi spune stilul Very Happy de ex eu sunt berbec-EXOTIC-stil competitiv e mai predispus la evenimente . incearca medeu ceva nou . il atrac tesaturile cu imprimeuri din lumea animalelor.ornamentele la moda si machiajul expresiv sunt uneltele seductiei pe care le cultiva (sarah jessica parker)... hmm prima parte mi se potriveste da nu pre imi plac imprimeurile animale si nici machiajul excesiv...
Sus In jos

AutorMesaj
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyDum Ian 31, 2010 3:49 am

e dintr'o carte Very Happy
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyDum Ian 31, 2010 6:26 am

Imi poti spune si mie la pesti?te rog?Very Happy
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyDum Ian 31, 2010 6:47 am

PESTI-SEXY-Nu-i displac transparenta si decolteurile adanci. Poarta haine lejere, in culori de apa. Are colectii intregi de bijuterii si sandale. (Drew Barrymore)
Sus In jos
Haruki
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Haruki


Numarul mesajelor : 203
Varsta : 27
Bani : 53
Data de inscriere : 06/01/2010

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyDum Ian 31, 2010 6:58 am

Pai nu spune adevarul...eu nu suport bijuteriile si urasc sandalele port numai adidasi...o si urasc sa port vro bluza decoltata....deci nu spune adevarul:]]
Sus In jos
M.O.
M○ðëŗåŧōŕ
M○ðëŗåŧōŕ
M.O.


Numarul mesajelor : 3754
Varsta : 25
Location : in bolul cu inghetata
Bani : 915
Data de inscriere : 21/03/2010

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 2:34 am

Este vorba despre majoritatea oamenilor care sunt in zodia pesti...
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 2:45 am

da...eu am o prietena care e pesti si i se potriveste destul de bn, dar nu toti oamenii sunt la fel...
Sus In jos
Invisible Butterfly :D
ßõþöç
ßõþöç
Invisible Butterfly :D


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 24
Bani : 50
Data de inscriere : 21/01/2010

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyVin Iun 04, 2010 9:19 pm

Eu sunt fecioara.
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyVin Iun 04, 2010 9:54 pm

Si mie imi place ca mereu sa incerc ceva nou .
( sunt berbec ) .
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 EmptyMar Iun 15, 2010 11:55 pm

a mai fost fecioara dar oricum uite aici:

FECIOARA:-ROMANTIC-Planifica si combina indelung tinutele pe care le abordeaza. tine la calitate. nici inainte , nici dupa nunta nu-i vor lipsi dantelele .(Cameron Diaz)
Sus In jos
Continut sponsorizat





horoscopul modei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: horoscopul modei   horoscopul modei - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
horoscopul modei
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cate ceva despre geniile modei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Beauty&Fashion-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente