ღAllgirlsღ
Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Curs Muzica/Canto !

In jos 
+6
°•°•Diaconu......°•°•
Barbie :*
Devy
Sanara
Sunshine
Nirvana.
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 15, 2009 3:28 am

Rezumarea primului mesaj :

Cantareata vreau sa devin . M-am inscris la acest curs si cred ca imi va fi de folos . Vreau sa mai am colege de banca . Profa nici macar nu a ajuns . Scriu ceva pe tabla : Jonas Brothers 4 ever dar creta imi scapa din mana cand aud niste pasi pe hol .
Sus In jos

AutorMesaj
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 7:59 am

-Ce tâmpenie! am mormăit. Păi controlează-te! Auzi, să citeşti gândurile altora accidental... Clamp-clamp. Vezi să nu.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 8:11 am

-Si eu as vrea sa ma controlez. Ma controlez cat pot. Zi mersi ca nu iti citesc gandurile intime, caci daca as face asa ceva as sti totul despre tine fara sa ma ating de jurnalul tau personal. Pot citi accidental oar gandurile care iti trec pe moment. Nu si cele din memoria pe termen lung.
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 8:24 am

-"Zi mersi"? am răbufnit. Vrei să afli?! Îţi spun eu, nu trebuie să citeşti nimic!
"Auzi, să zic mersi..."
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 9:06 am

-Nu vreau sa aflu nimic. Ii spun eu.
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 9:18 am

-Touchè. am zis, sec. Mi-a scăpat. De obicei nu fac asta. Scuze.
-DOMNIŞOARELOR...
-Da' mai taci din gură! m-am răstit eu la profesoară. Şi aşa nu ai mai zis nimic de ceva timp şi nu cântă nimeni.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 9:43 am

-Iesi afara, impielitato. Tipa profa catre Hatsu.
Atunci eu enervata de atitudinea profei mormai ceva neinteligibil si din degetele mele iesira cateva scantei ce o lovi pe profesoara, aceasta transformandu-se intr-o broasca.
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 9:48 am

OOC: din degete IEŞIRĂ scântei care O LOVIRĂ pe profesoară...
BIC: -Nu trebuia să faci asta, fluturaş, am zis, amuzată. Mi-ar fi convenit să ies afară. Da' acu' după ce o transfromi înapoi şterge-i şi memoria. Din 1900 până azi.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 10:16 am

OOC: Stiu da eu nu folosesc diacritice. Imi e lene sa tot schimb cand pe romana cand pe engleza.
BIC:
-Sa o transform la loc? Si daca nu vreau? Daca mie imi place sa manac broaste la fel ca italienii? Spun eu chicotind.
-Si in plus ce s-ar intampla daca profa ar disparea in neant? Oricum fara trupul celui disparut politia e legata cu mainile la spate.
Si daca vrei sa stii odata am mancat cativa oameni. Era vorba de niste infractori. I-am transformat pe fiecare in ce as fi vrut sa manac si i-am mancat. Unul l-am transformat in pui, altul l-am transformat in peste, altul in broasca, iar pe ceilalti 2 i-am micsorat si i-am ucis apoi. Apoi i-am pus intr-un hamburger.
Ii spun lui Hatsu in soapta.
Sus In jos
Heiwa
ßõþöç
ßõþöç
Heiwa


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 26
Location : Iaşi Kara Kimashita
Bani : 79
Data de inscriere : 09/06/2011

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptyVin Iun 17, 2011 9:58 pm

OOC: Nu. Ideea era că scriseseşi în dezacord maică.
BIC:
-Nu mă sperii, fluture. am zis, sec. Dar e o prostie. Mă rog. Ai zis că mănânci broaşte?! Bine, da, şi popoarele asiatice mai mănâncă aşa ceva, dar eu am intoleranţă la anfibieni. Zău, riscăm să primim note mici, Sanara. Nu, nu riscăm. E SIGUR. Dar nu mi se pare corect... Transform-o la loc... te rog? Parcă nu aveai voie să foloseşti magia ca să te răzbuni. Deşi nici eu nu o înghit pe profesoară.
Sus In jos
Sanara
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sanara


Numarul mesajelor : 1205
Varsta : 38
Bani : 906
Data de inscriere : 04/11/2009

Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 EmptySam Iun 18, 2011 5:02 am

-Da, ai dreptate, nu aveam voie. Asa ca nu o voi face, dar sa o folosesc ca sa sperii nimeni nu a spus nimic asa ca de speriat m voie. Bine, o sa o transform la loc si o sa ii sterg memoria sa uite ce s-a intamplat azi. Asa ca nici nu ne va pedepsi nimeni.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Curs Muzica/Canto !   Curs Muzica/Canto ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Curs Muzica/Canto !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Curs de ecologie
» Curs de actorie
» Curs de fotografie
» Curs de gatit ( in bucataria cantinei )
» Curs de magie - pentru incepatori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: RPG :: Scoala Alexandria-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente