ღAllgirlsღ
Canti bine ? Ai talent ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Canti bine ? Ai talent ? 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Canti bine ? Ai talent ?

In jos 
+2
Free_Dreamerxd
Nirvana.
6 participanți
AutorMesaj
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyMar Iun 30, 2009 10:41 pm

Stii sa canti bine si ai cateva melodii ?
Cu ajutorul acestei categorii poti sa iti faci o sectiune a ta cu about u si videoclipuri pe youtube in cadrul Ai talent : promoveaza-te!
Sus In jos
Free_Dreamerxd
ßõþöç
ßõþöç
Free_Dreamerxd


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Location : pe o picatura de ploaie
Bani : 60
Data de inscriere : 20/06/2009

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyMar Iun 30, 2009 10:44 pm

Avem cu fetele o grupa muzicala la scoala. CAntam destul de bine. CAntece nu am pe calculator dar acnd voi avea posibilitatea le voi pune. Promit
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyMar Iun 30, 2009 10:48 pm

Ok .
Pune-le in topic cand sunt gata !
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyJoi Aug 06, 2009 1:20 am

Ei bine,eu sunt o cantareata desavarsita!Aproape toata lumea de LA mIZIL MI ZICE CA AM voce si asta ma bucura!Chiar am inventat si un cantec...dra nu stiu daca este prea bun,o sa il pun aici imediat cand o sa il termin!
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyLun Aug 10, 2009 12:35 am

felicitari si continua sa canti eu nam voce si ma enerveaza la culme sa cant oricum imi place sa pictez si sa scriu dar cu muzica nu le am deloc adica ma enerveaza si portativele cu note si pauze si tot felu de semne care seamana cu niste gaze . imi place muzica dar numai sa o ascult
Sus In jos
Nykole
Śŧąŕŧëř
Śŧąŕŧëř
Nykole


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 29
Location : undeva pe planeta marte
Bani : 10
Data de inscriere : 18/07/2009

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyLun Aug 10, 2009 8:31 am

hmmm...cant destul de bine toata lumea imi zike :)...ador sa cant si sa dansez....melodii inca nu am dar cand voi avea sigur le voi pune aiki :)
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyLun Aug 10, 2009 8:38 am

Continua sa lucrezi si vei reusi,te asigur ca o sa poti face acea melodie pentru ca eu te cred ca dansezi si canti bine,asa ca multumesc pentru opinia ta si a lui gummy_bear!Da gummy,stiu,nici mie nu mi-au placut la inceput aceste portative si chestii...dar in timp m-am obisnuit! ❤
Sus In jos
miss.daydreamin`
-None
-None
miss.daydreamin`


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 29
Bani : 17
Data de inscriere : 24/08/2009

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptyLun Aug 24, 2009 10:43 pm

am voce. nu exagerat de buna,dar am Very Happy
si ador sa cant :X
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? EmptySam Sept 05, 2009 10:47 pm

Poti sa te filmezi si sa pui asta pe forum aici ca sa te promovezi rapid .
Nimeni nu a facut asta pana acum .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Canti bine ? Ai talent ? Empty
MesajSubiect: Re: Canti bine ? Ai talent ?   Canti bine ? Ai talent ? Empty

Sus In jos
 
Canti bine ? Ai talent ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» horoscopul modei
» formatia cantaretul preferat din romania
» Ei bine am o idee
» Cat de bine te intelegi cu parintii tai?
» Test - Ce stii cel mai bine sa faci ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente