ღAllgirlsღ
Ei bine am o idee 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Ei bine am o idee 2dqrp7m
Hey , inca nu te-ai inregistrat ? Acum este timpul sa faci acest lucru ! Apasa pe butonul Register , completeaza informatiile si fa parte din site-ul Allgirls . Daca te inregistrezi ai acces la inca cateva categorii speciale si cateva pagini .
ღAllgirlsღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
ÎnregistrareÎnregistrare  AcasaAcasa  NewsNews  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  AffilieriAffilieri  

 

 Ei bine am o idee

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sunshine
Çövēŕ Ġïŕł
Çövēŕ Ġïŕł
Sunshine


Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 29
Bani : 592
Data de inscriere : 27/11/2008

Ei bine am o idee Empty
MesajSubiect: Ei bine am o idee   Ei bine am o idee EmptyVin Dec 05, 2008 7:03 am

Nu stiu care forum sau care site are asa ceva dar stiu ca este o idee absolut geniala ! Sper sa nu te supar , Oany .. Am o idee : sa facem jurnalul forumului , dar cred ca acest lucru trebuie cerut de la echipa forumgratuit ☀ :bom: . Aici nu exista ranguri sau posturi neaceptate ( inafara de cele in care se vorbeste urat ) .
Sper sa iti placa ideea mea si sa mi-o accepti , dar din pacate cred ca nu poti face nik ... Sad Sad
Sus In jos
Nirvana.
Ãđmïŋ
Ãđmïŋ
Nirvana.


Numarul mesajelor : 14937
Varsta : 26
Location : Pe Site
Bani : 5138
Data de inscriere : 27/11/2008

Ei bine am o idee Empty
MesajSubiect: Re: Ei bine am o idee   Ei bine am o idee EmptyVin Dec 05, 2008 7:07 am

tonykop a scris:
Nu stiu care forum sau care site are asa ceva dar stiu ca este o idee absolut geniala ! Sper sa nu te supar , Oany .. Am o idee : sa facem jurnalul forumului , dar cred ca acest lucru trebuie cerut de la echipa forumgratuit ☀ :bom: . Aici nu exista ranguri sau posturi neaceptate ( inafara de cele in care se vorbeste urat ) .
Sper sa iti placa ideea mea si sa mi-o accepti , dar din pacate cred ca nu poti face nik ... Sad Sad

Din pacate , tonykop nu putem face nimic , cu parere de rau forumul nu are aceasta promisiune si nici nu o putem cere . Totusi , multumim pentru comentariu si pentru ideea ta ! Crying or Very sad
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ei bine am o idee Empty
MesajSubiect: Re: Ei bine am o idee   Ei bine am o idee EmptyDum Aug 02, 2009 9:46 pm

pacat,era o idee geniala...si mieimi placea!Pacat ca cei de le forumgratuit nu au asa ceva!Macar au portal,galerie si forum...ca sa nu mai zic de celelalte...daca mai puneau si aceasta optiune era mai mult un site decat un forum!

Dar am putea sa deschidem un subiect in care sa fie jurnalele membrilor si sa scriem acolo ce ni s-a intamplat etc. ca intr-un jurnal!Fiecare cu topicul lui si jurnalul lui...ce zici?
Imi pare rau ca am zis asta chiar daca nu sunt moderator...poate am fost cam obraznica,scuze...
Sus In jos
Chocolate gone Mad
Ťhέ βεśŧ
Ťhέ βεśŧ
Chocolate gone Mad


Numarul mesajelor : 2331
Varsta : 17
Location : pe o pata de culoare
Bani : 69
Data de inscriere : 28/11/2008

Ei bine am o idee Empty
MesajSubiect: Re: Ei bine am o idee   Ei bine am o idee EmptyLun Aug 03, 2009 1:12 am

deja exista un subiect cu jurnale dar sunt numai 3 jurnale cam putine din pacate si tonykop nu prea posteaza acolo poate iti faci si tu un jurnal Wink
Sus In jos
Annie
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Ä ļįŀŀ βίŧ mõřė
Annie


Numarul mesajelor : 612
Varsta : 26
Location : Ploiesti
Bani : 107
Data de inscriere : 03/07/2009

Ei bine am o idee Empty
MesajSubiect: Re: Ei bine am o idee   Ei bine am o idee EmptyLun Aug 03, 2009 1:19 am

Ok,o sa caut,mersi ca mi-ai zis...nu am striut! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ei bine am o idee Empty
MesajSubiect: Re: Ei bine am o idee   Ei bine am o idee Empty

Sus In jos
 
Ei bine am o idee
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» horoscopul modei
» formatia cantaretul preferat din romania
» Canti bine ? Ai talent ?
» Cat de bine te intelegi cu parintii tai?
» Unde mergeti in vacanta de paste ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღAllgirlsღ :: Forum II :: Pareri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | Hobbiuri | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente